Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ հասցեներ կհոսանքազրկվեն։

Երեւան քաղաք

10:00-16:00 Ծ.Աղբյուրի փ. 5–16, Քանաքեռ 2փ. 19-74 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ. 3, 4, 6 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 43, 47, 49, 53, 63, 65, Բաշինջաղյան փ. 13, 15, Շիրազի փ. 42 շենքերը, Լուկաշին 1, 2 եւ Զոհրապի փողոցները, Նուբարաշեն 6փ. 26, 28; 8փ. 2-18; 10փ. 1-12; 12փ. 1-12 սեփական տները, Նուբարաշեն 1փ. 1-21; 3փ. 2-41; 9փ. 1-32; 11փ. 6-27; 14փ. 1-9; 16փ. 1-6; 18փ. 1-8; 20փ. 1-15 սեփական տները, Նուբարաշեն 6փ. 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 եւ 1-ին նրբ. 1 շենքերը, Նուբարաշեն 9փ. 1; 12փ. 2, 3, 4 շենքերը, Խորենացի փ. 211, 215, 217, 219, 221, Որմնադիրների 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Նոր Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38ա շենքերը, Նոր Արեշ 19փ. 24-32; 26փ. 77-106; 34փ. 69-108 սեփական տները, Դիմիտրովի 5-րդ նրբ. 19-41 սեփական տները, Ավանեսով 1փ. 7; 2փ. 4, 6, 8, 8/1 շենքերը, Գաջեգործների 1փ. 74/1, 74/2 շենքերը,

10:30-16:30 Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ. Վիլնյուսի փ. 3, 13/6, 15, 34, 55 շենքերը, թիվ 198 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 15փ. 20-51; 21փ. 7-38; 28փ. 1-39 սեփական տները, Սարի թաղ 28-րդ նրբ. 2-17 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 6-9 շարքերը մասնակի, Չարենցի փ. 113-135; 2-րդ նրբ. 2-135 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

11:00-16:00 Դրոյի փ. 64-129 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 6, Թամանյան փ. 3, 5, Կամոյի փ. 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Զարուբյան եւ Իսահակյան փողոցների սեփական տները,

Արագածոտնի մարզ

10:00–11:00 Օշական գյուղը եւ Ոսկեվազ գյուղը մասնակի,

Արարատի մարզ

10:00–14:00 Արմաշ եւ Փոքր Վեդի գյուղերը մասնակի,

10:00–16:00 Դաշտավան, Դարբնիկ, Զորակ, Նիզամի, Դարակերտ, Հայանիստ եւ Գետաշեն գյուղերը,

10:30–16:00 Արտաշատ քաղաքի Մարքսի եւ Թովմասյան փողոցները մասնակի,

Վայոց ձորի մարզ

10։00-15։00 Գնդեվազ գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Արփի եւ Հերհեր գյուղերը մասնակի,

Կոտայքի մարզ

10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Ջրվեժ գյուղը, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները, Բագրեւանդ թաղամասը, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները,

14։00-16։30 Ձորաղբյուր գյուղը մասնակի, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները, թիվ 43755 զորամասը,

Գեղարքունիքի մարզ

10։30-13։30 Երանոս գյուղը, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները, «ԱրմենՏել» ընկերության բջջային կայանը,

11։00–13։00 Վերին Գետաշեն գյուղը, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները, «Վիվասել ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայանը,

14։00-16։00 Ներքին Գետաշեն գյուղը, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները,

Տավուշի մարզ

11։00-14։00 Գոշ, Հաղարծին, Աղավնավանք, Խաչարձան եւ Հովք գյուղերը:

Մեկնաբանություն
X